Історія підприємства

Історія виникнення ВАТ «Літинського молзаводу» розпочинається ще у ХІV столітті, коли у мальовничому куточку Вінницької області, де зараз розташоване підприємство, знаходився замок князя Свидригайла. Ця місцевість славилась своїми справді смачними продуктами, - купці регулярно вивозили звідси молоко, хліб та рибу. Ще сам Богдан Хмельницький в 1653 році приймав ханських послів та пригощав їх літинським молоком. З тих пір пройшло чимало часу...

У післявоєнні роки підприємство відродилось і в 1957 р. отримало Перехідний Червоний прапор Ради міністрів СРСР.

Історія молокозаводу.


У 1982 році було збудовано цех замінника цільного молока для відгодівлі молодняку. А в 1986 р. підприємство стало самостійною структурою.
У 1996 року загальними зборами трудового колективу було вирішено створити відкрите акціонерне товариство, яке і функціонує досі, як одне з провідних підприємств Вінниччини.
В 2004 році на ринку молочних продуктів України з’явилась торгова марка „Білозгар”, і тоді ж була зареєстрована технологія виробництва твердого сичужного сиру „Білозгар-Екстра”. Сир „Білозгар-Екстра” – гордість колективу і власна унікальна розробка, яку випускають тільки на ВАТ „Літинський молокозавод”.

В 2004 році побудовані та введені в експлуатацію: цех плавлених сирів та сиру „Чеддер”, цех по виробництву сухого молока та сироватки, приймально-апаратний цех та виробнича лабораторія.

На сьогоднішній день підприємство є одним із лідерів з виготовлення молочної продукції в країні. Нинішні потужності дозволяють переробляти до 300 тонн молока за добу.
Підприємство має власний автопарк, який нараховує понад 90 одиниць автотранспорту.

Вся продукція ВАТ „Літинський молокозавод” сертифікована як в системі УкрСЕПРО, так і в системі Російського Держстандарту та відповідає діючій нормативній документації і потребам споживачів. Виробнича лабораторія заводу акредитована в системі Держспоживстандарту України та оснащена за останнім словом науки і техніки.
Активно діє та розвивається дистрибуція підприємства, яка сьогодні охоплює такі міста як Київ, Львів, Донецьк, Сімферополь, Харків та інші. Розширюється і мережа фірмової торгівлі у Вінницькій області.

продукція